KvinofolicEKSKLUZĪVA FORMULA, KAS PAREDZĒTA PACIENTIEM AR POLICISTISKO ONLĪCU SINDROMU!


Neauglība ir atzīta par vienu no izplatītākajām veselības problēmu un skar aptuveni 20% pāru, kuri vēlas ieņemt bērni.


FAKTORI, KAS IETEKMĒ POLICISTISKO OLNĪCU SINDROMU

Ir ļoti nozīmīgi pamanīt šos riska faktorus, kas var izraisīt policistisko olnīcu sindromu, un tāpēc ir svarīgi ir tos regulēt, jo tie ietekmē sievietes reproduktīvo veselību.


KVINOFOLIC ir Nr. 1 izvēle !

Policistiskā olnīcu sindroma simptomi

Neauglība

Neregulāras menstruācijas

Insulīna rezistence

Akne

Svara izmaiņas vai problēmas nomest svaru

Garastāvokļa izmaiņas

Zems libido

Pārmērīga matu augšana uz ķermeņa

Nogurums

Augsts testosterona līmenis

Kvinofolic ir revolucionārs komplekss sievietēm!


Kvinofolic satur mio-inozitolu un d-hiro-inozitolu kopā ar folijskābi Quatrefolic® - dabiski sastopamā bioloģiski aktīva folātu forma. Mio-inozitols un d-hiro-inozitols ar folskābi palielina olnīcu aktivitāti un menstruāciju biežumu. Daudzi zinātniski pētījumi apstiprina, ka mio-inozitola / d-hiro-inozitola attiecība 40: 1 ir vispareizākā policistisko olnīcu sindroma terapijai, kuras mērķis ir normalizēt pacientēm ovulāciju un galvenos policistisko olnīcu sindroma simptomus.


Ieteicams lietot 3 kapsulas dienā.

Kvinofolic sastāvs

Mio-inozitols

D-hiro-inozitols

Folskābe Quatrefolic®

KVINOFOLIC ieguvumi

PALĪDZ REGULĒT MENSTRUĀLO CIKLU

UZLABO AUGLĪBAS RĀDĪTĀJUS

SAMAZINA INSULĪNA REZISTENCI

SAMAZINA HIPERANDROGENISMU

UZLABO FOLIKULOĢENĒZI

POLICISTISKO OLNĪCU SINDROMS IR VIENS NO IZPLATĪTĀKAJIEM SIEVIEŠU NEAUGLĪBAS CĒLOŅIEM!


POLICISTISKO OLNĪCU SINDROMS var parādīties jebkurā laikā pēc pubertātes, ko izraisa reproduktīvo hormonu nelīdzsvarotība, kas rada problēmas olnīcu darbībā un var ietekmēt auglību.

POLICISTISKO OLNĪCU SINDROMAM IR NOZĪMĪGA IETEKME UZ SIEVIETES DZĪVES KVALITĀTI, IETEKMĒJOT GAN IZSKATU, GAN REPRODUKTĪVO VESELĪBU.

Kvinofolic-lv.png

SVARĪGI FAKTI PAR KVINOFOLIC

Ražots ES

Nesatur ĢMO

Nesatur glutēnu

Nesatur laktozi

Nesatur soju

POLICISTISKAIS OLNĪCU SINDROMS IR SASTOPAMS VIENAI NO PIECĀM SIEVIETĒM!


Glikozes tolerances traucējumi ietekmē 30–40% pacientes ar policistisko olnīcu sindromu. Insulīnam ir tieša loma hiperandrogenēmijas patoģenēzē, kas sinerģiski darbojas ar lutinizējošo hormonu, lai veicinātu androgēnu ražošanu.

Chunla He. Serum Vitamin D Levels and Polycystic Ovary syndrome: A Systematic Review and Meta-Analysis. Nutrients. 2015 Jun; 7(6): 4555–4577.KĀ DIAGNOSTICĒT POLICISTISKO OLNĪCU SINDROMU?

Izvērtējot klīniskās hiperandrogēnisma pazīmes, kā arī veicot asins analīzes

Neregulāras menstruācijas vai to izpalikšana

Veicot ultrasonogrāfiju

POLICISTISKO OLNĪCU SINDROMA ILGTERMIŅA SEKAS

Neauglība

Gestācijas diabēta risks

Paaugstināts cukura līmenis un diabēts

Sirds un asinsvadu slimību un hipertensijas attīstības risks

Holesterīna līmeņa paaugstināšanās

Obstruktīvas miega apnojas risks

Atcerieties! Ja tiek diagnosticēts policistisko olnīcu sindroms, tas nenozīmē, ka jūs nevarat palikt stāvoklī!Policistisko olnīcu sindroms ir viens no visbiežāk sastopamajām diagnozēm sievietēm, kas var izraisīt neauglību, taču labā ziņa ir tā, ka POLICISTISKO OLNĪCU SINDROMS IR ĀRSTĒJAMS!

IZVĒLIES LABĀKO SAVAI REPRODUKTĪVAI VESELĪBAI!

Kvinofolic-web-materiali-02(1).png

Kvinofolic-lv.png

Solé Pharma® Healthcare

Solé Pharma

Solé Pharma® Healthcare ir dinamisks Latvijas farmācijas uzņēmums, kas ražo augstas kvalitātes farmaceitiskos produktus ciešā sadarbībā ar ārstiem, farmaceitiem un zinātniskajiem institūtiem, garantējot izcilu kvalitāti un individuālu pieeju katram klientam, izplatītājam un partnerim. Pateicoties profesionālai komandai un mūsdienīgai ražotnei, Solé Pharma® Healthcare portfelī ietilpst vairāk nekā 50 dažādas formulas, kuru starpā ir arī pasaulē atzīti zīmoli. Solé Pharma® produkti satur aminoskābes, ārstniecības augu ekstraktus, vitamīnus un mikroelementus, kas pierādījuši savu efektivitāti klīniskajos pētījumos un ikdienas praksē.

Pateicoties zinātniskajam departamentam, Solé Pharma® Healthcare ikgadu izstrādā jaunas formulas, ņemot vērā katras valsts individuālās vajadzības. Uzņēmums ir ieguvis starptautisku atpazīstamību, kas nodrošina nepārtrauktu attīstību un efektīvu sadarbību, kas nodibināta 22 valstīs Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āzijā. Uzņēmuma galvenie virzieni ir augstas kvalitātes oriģinālproduktu izveide un ražošana, balstoties uz jaunākajām tehnoloģijām dabas zinātnēs. Solé Pharma® misija ir dzīves kvalitātes uzlabošana, piedāvājot augstas kvalitātes farmaceitiskos oriģinālproduktus. Solé Pharma® vīzija ir kļūt par vienu no trim vadošajiem farmācijas produktu ražotājiem Eiropā.

Solé Pharma® Healthcare video